Prisijungimas prie KET bilietai

grįžti atgal

Prisijungimas prie KET bilietai internetu programos

Jei įsigijote KET bilietai internetu sprendimo kodą, prie internetinės programos galite prisijungti čia:


Dėmesio: Kilus klausimams arba jei negavote KET testų kodo, skambinkite mums telefonais (8 - 612) 512 00 arba  (8 - 41) 52 40 40.

Svarbu: Atlikę testą ir pasitikrinę klaidas, spauskite mygtuką "Atsijungti", priešingu atveju programa skaičiuos praleidžiamą programoje laiką. Atsijungus, likusį neišnaudotą laiką galėsite išnaudoti vėliau.

Svarbi informacija užsisakantiems KET kodus į Gmail paštą

KET bilietai ir testai internetuDėmesio: Svarbi informacija vartotojams užsisakantiems KET kodus į Gmail paštą

Retkarčiais pasitaiko, kad vartotojai užsisakantys KET testų kodus į Gmail elektroninį paštą kreipiasi į mus, kad neva negavo siųsto kodo. Tai nutinka dėl to, kad kartais siųstą kodą Gmail paštas įkelia į SPAM katalogą. Dėl šios priežasties visus vartotojus prašome pasitikrinti savo Gmail pašto dėžutės SPAM katalogą, kuriame ir rasite savo užsakytą KET testų kodą.

Jei ir ten neradote siųsto KET kodo prašome susisiekti su mumis tel. (8 - 612) 512 00 arba (8 - 41) 52 40 40 arba el. paštu info@vairuokime.lt ir mes persiųsime Jūsų užsakytą kodą.

Mūsų partneris

 


P. Kriščiūno vairavimo mokykla Šiauliuose. AM, A1, A2, A, B, C, CE kategorijų vairuotojai. 95 kodas krovinių ir keleivių vežėjams. Papildomas mokymas pažeidusiems KET.
95 kodas ir ADR mokymo kursai. Daugiau informacijos rasite www.vairuokime.lt